Mládežnický hokej » Partneři

Partner

STATUTÁRNÍ MĚSTO BRNO

www.brno.cz

Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české.

Rozprostírá se na okraji Moravské brány, kudy po staletí vedly cesty spojující severní a jižní evropské civilizace. Brno se rozkládá v malebném kraji, ze tří stran je obklopeno zalesněnými kopci, na jih přechází v rozsáhlou jihomoravskou nížinu. Ze severu je město chráněno výběžky Drahanské a Českomoravské vrchoviny. Město leží v kotlině na řece Svratce a Svitavě v nadmořské výšce 190 - 425 m na ploše 230 km2. Ve směru od východu na západ je Brno dlouhé 21,5 km. Tok řeky Svratky je v Brně dlouhý asi 29 km a na severozápadě města vytváří významnou rekreační nádrž - Brněnskou přehradu. Řeka Svitava protéká Brnem v délce přibližně 13 km.

PSK Group s.r.o.

www.pskgroup.cz

Dynamická stavební společnost PSK Group zdárně zrealizovala mnoho zajímavých stavebních zakázek za dobu působení v oblasti pozemního a průmyslové stavitelství. Na trh stavebnictví vstoupila v roce 2000 a od svého založení se výrazně prosadila především v oblasti staveb občanské vybavenosti, v oblasti regenerací bytových domů, v oblasti rekonstrukcí školských zařízení a také v oblasti staveb průmyslových objektů.

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník a vysoká kvalita realizovaných stavebních zakázek. Společnost je držitelem zlatého certifikátu systému managementu, jelikož má zavedené systémy dle ČSN EN ISO 9001:2001, dle ČSN EN ISO 14001:2005 a dle OHSAS 18001:1999.

Bohemian servis, s.r.o.

www.bohemian-servis.cz

Nabízíme zprostředkování autobusové přepravy pro cestovní kanceláře, organizace i jednotlivce.

Veletrhy Brno, a.s.

www.bvv.cz

Od roku 2001 je oficiální název společnosti Veletrhy Brno, a.s. Zkratka BVV z původního firemního názvu Brněnské veletrhy a výstavy zůstala natolik v povědomí, že je nadále používána jako zkrácený název společnosti. Jediným akcionářem společnosti Veletrhy Brno je město Brno s vlastnickým podílem 100% od 27.12.2016.

Profil společnosti
Předmětem podnikání akciové společnosti Veletrhy Brno je poskytování obchodních služeb v oblasti pořádání veletrhů a výstav ve vlastním výstavním areálu včetně poskytování technických služeb spojených s touto činností.

Společnost Veletrhy Brno a.s. je renomovanou vedoucí veletržní správou ve střední Evropě. Dodávkami veletržních expozic pro tuzemské a zahraniční zákazníky v zahraničí je rovněž významným exportérem obchodních služeb. Brněnské výstaviště představuje v ČR a SR unikátní infrastrukturu pro konání hromadných akcí – veletrhů, kongresů, firemních, kulturních a sportovních akcí.

Svojí činností představují Veletrhy Brno a.s. významného hospodářského multiplikátora ekonomiky města Brna a jihomoravského regionu s dopadem na zaměstnanost malých a středních podniků a cestovní ruch.

V rámci firemní společenské odpovědnosti se společnost významně podílí na podpoře vzdělávání, podnikání a podpoře neziskových oblastí kultury a sportu, památkové péče.

Více informací o firmě Veletrhy Brno najdete na http://www.bvv.cz/

Kooperativa pojišťovna, a.s.

www.koop.cz

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 22 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

Sezóna:
JUN SDO MDO DOR