Voz na svém autě nálepku Komety a vyhraj!

B r n o – Je Kometa Brno váš oblíbený hokejový klub? Chcete vyhrát zajímavé ceny? Stačí abyste vozil/a na svém automobilu jakoukoliv nálepku Komety. Pokud vás s nálepkou na náhodném místě v Brně odchytnou Kiss patrolky rádia Kiss Hády, můžete se stát výhercem. Čeho? Například VIP vstupů na domácí utkání Komety, vstupenky na zápas, nebo třeba podepsaného dresu Komety. Takže otázka zní: Máš na svém autě nálepku Komety?

Říjnovým výhercem se stal Josef Smíšovský, který vyhrál dva VIP vstupy na nedělní utkání Komety s Libercem. Zástupci klubu a patrolky rádia KISS Hády jej odchytili nedaleko haly Rondo. Cenu mu následně předal útočník Tomáš Vondráček. Fanoušek brněnského klubu byl z ceny překvapen. „Byla to náhoda a pořádný kus štěstí," usmívá se vítěz.

Pokud byste neměli štěstí a zrovna byste nevyhráli, může to přijít později. Kiss patrolky totiž budou rozdávat i nálepky, takže máte šanci příště. Vyhrávat můžete celý tento týden i v následujících měsících.