VIDEO: Kometa je velký klub, chtěl bych jí pomoct co nejvýš, hlásí Jakub Krejčík

B r n o – Ještě včera večer hrál zápas za klub KHL Medveščak Záhřeb, pak absolvoval noční přejezd do Brna. Ráno už se pětadvacetiletý obránce Jakub Krejčík hlásil na tréninku Komety. „Spal jsem asi dvě hodiny, ale to doženu,“ usmíval se český reprezentant těsně předtím, než s novými spoluhráči vyjel poprvé na led. „Sledoval jsem, jak se Kometě daří, měla neskutečný vstup do sezóny. Budu se snažit odvádět, co budu moct,“ slíbila posila brněnského klubu.