Trenér nás v kabině přirovnál k dieselovém motoru, prozradil mladší dorostenec Marek Škvrně

B r n o – Mladší dorostenci doma vyzvali Bílé Tygry z Liberce, kteří proti Kometě předvedli výborný výkon. Občas s ním měli dokonce brněnští hráči problém a museli dvakrát dotahovat vedení soupeře. Díky i Markovi Škvrněmu ale mladí komeťáci dokázali srovnat s Libercem krok. To až tak, že se muselo rozhodovat v samostatných nájezdech, které domácí jasně zvládli.

Jak těžké bylo hrát proti Liberci?
Dobře jim zachytal gólman. V bráně jim úplně čaroval a my jsme na druhé straně měli špatný důraz. Potom jim napadali nějaké góly, ale my je vždy stačili dotáhnout. Měli jsme však vyhrát už v základní hrací době.

Měli jste ale dobrou šanci zlomit zápas, když jste hráli v pěti proti třem.
V této situaci jsme trefili tyčku... Celý zápas nám zřejmě chybělo štěstí a důraz před bránou.

Jak jsi viděl z pohledu hráče prodloužení?
Celou dobu jsme byli na puku a byli jsme rozhodně dominantnější. Ačkoliv v prodloužení moc šancí nebylo, dokázali jsme si najít místo pro dobrou střelu, kterou jsme to mohli rozhodnout.

Jak bys zhodnotil výkon Liberce?
Trenér říkal, že to byl jeden z těžších zápasů této sezóny. Takže hráli velice dobře.

Nájezdy se vám už ale povedly výborně.
Na ně máme výborného gólmana. Lukáši Dostálovi skoro nejde na nájezd dát gól. Kluci proměnili a výhra byla naše.