.

Tisková zpráva: Organizace fandění při zápase s Pardubicemi

B r n o – Přinášíme informace od spolku Modrobílí, kteří dnes v dopoledních hodinách jednali s majitelem klubu Liborem Zábranským. Jak jsme již dříve informovali, vzhledem k uzavření sektoru E se budou permanentkáři mít možnost přesunout na tribunu F. Utkání s Pardubicemi se odehraje v neděli od 17:00 v DRFG Areně.

„Na základě toho, že nechceme, aby to byli hráči, kteří si "odskáčou" sankce ze svazu, bude jádro kotle přesunuto na tribunu F. Chtěli bychom proto touto formou požádat všechny fanoušky na tribuně F, aby na jeden zápas snesli možné osobní nepohodlí a pomohli nám vytvořit co nejlepší atmosféru. Bubny a další nutné "propriety" bude nutné umístit do středu sektoru, proto bychom již předem rádi poprosili ty fanoušky, jejichž místa bude nutné využít, o shovívavost. Jde jen o jeden zápas."

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Michal Jimramovský, spolek Modrobílí

Celé znění prohlášení naleznete na stránkách spolku MODROBÍLÍ.