Starší dorost dvakrát doma, juniory s mladším dorostem čekají venkovní utkání

B r n o - Po reprezentační přestávce se i mládežnické kategorie vracejí do zajetých kolejí. Připravili jsme pro vás přehled zápasů brněnských mladíků. Přijďte i vy podpořit do DRFG Areny starší dorostence v duelech nadstavbové části letošní sezóny.

Starší dorost čekají dva zápasy doma ve dvou dnech

V pátek nás čeká velice zajímavé utkání. Starší dorostenci se v něm postaví proti Hradci Králové, kterému se v základní části nevedlo vůbec špatně. Brňané si však budou chtít pojistit průběžné první místo v tabulce a připsat si další body před play-off. Přijďte dorostence podpořit i vy.

5. kolo 2. Části NOEN extraligy staršího dorostu
pátek
6. 1. 2017
17:30 hod.
HC Kometa Brno Mountfield Hradec Králové DRFG Arena

Hned následující den čeká brněnské mladíky další ostrý start, tentokrát proti Pardubicím. Další utkání nadstavbové části proti sobě postaví dva celky, které se v letošní sezóně ještě nepotkaly, těžko tedy odhadovat, jak by zápas mohl vypadat. Každopádně Pardubice, jako vítěz své skupiny, nepřijedou do Brna odevzdat domácím body zadarmo. Čeká nás další ostrá bitva, u které nesmíte chybět.

6. kolo 2. části NOEN extraligy staršího dorostu
7. 1. 2017
16:45 hod.
HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice DRFG Arena

Junioři jedou vyloupit Jihlavu a Plzeň

Juniorům se daří. Vyhráli posledních pět utkání v řadě a stále se drží na špičce extraligové tabulky. Ze třetího místa ztrácí na vedoucí Třinec čtyři body. V sobotu budou o další bojovat s Jihlavou. Z letošních tří vzájemných duelů získali svěřenci trenéra Pazourka všech děvet bodů, přičemž skóre z těchto zápasů 17:5 mluví za vše. Jihlava hájí devátou příčku tabulky, což do role favorite staví naše chlapce. Budeme jim držet palce, aby ji potvrdili i na venkovním ledě. Utkání začíná ve 14:00.

32. kolo DHL extraligy juniorů
7. 1. 2017
14:00 hod.
HC Dukla Jihlava HC Kometa Brno ZS Bystřice nad Pernštejnem

V úterý pak zamíří modrobílí k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát do Plzně. Ta si v tabulce sice stojí lépe než Jihlava, nicméně ani Indiáni nedokázali letos Kometu porazit. Z posledního duelu si skalp odnesli Jihomoravané za výhru 3:1. Uvidíme, zda se Komeťákům podaří vyloupit plzeňský svatostánek.

28. kolo DHL extraligy juniorů
úterý
10. 1. 2017
15:30 hod.
HC Plzeň 1929 HC Kometa Brno Home monitoring arena, Plzeň

Mladší dorost změří síly se Slavií

Malé komeťáky čeká souboj v hlavním městě. V úterý zajíždí na Slavii, se kterou mají z letošních tří vzájemných duelů stoprocentní bilanci. Naposledy jí přitom dokázali vstřelit hned osm branek a zvítězili vysoko 8:2. V nadstavbové části sezóny si zatím Brňané zahráli šest zápasů, ze kterých hned pětkrát odcházeli jako vítězové. Naposledy na domácím ledě doslova převálcovali soupeře z Tábora v poměru 16:2.

8. Kolo nadstavbové části ELIOD Extraligy mladšího dorostu
úterý