.

STARLIGA doporučuje obránce Komety, vytvoř si sestavu a vyhraj!

STARLIGA doporučuje obránce Komety, vytvoř si sestavu a vyhraj!
 

Kometa oslnila sparťanské hokejisty, když dvakrát vyhrála v Praze. Série je tak pro Brněnské velmi dobře rozehraná. STARLIGA si nenechala ujít příležitost oba rivaly trochu zanalyzovat podle úspěšnosti hráčů v základní části ELH. Kdo má větší šanci na postup, který tým má lepší obránce a který naopak lepší ostrostřelce? První česká fantasy liga sledovala chování sportovních fanoušků a sázkařů a přináší výsledky.

 

Celou sezonu jste měli možnost registrovat se do ostré verze STARLIGY u vchodu C DRFG Arény nebo na jakékoliv pobočce trafiky GECO. STARLIGA je první česká skutečná fantasy liga, která dělá z fanoušků sportovní experty. Je to jednoduché. Stačí si vytvořit vlastní all-star tým a sledovat, jak se vámi nominovaným hráčům daří ve skutečném utkání.

Za góly, asistence, plusové body, obrannou činnost, ice-time nebo brankářské zákroky sbíráte kladné body, za fauly nebo obdržené góly naopak body mínusové. Čím víc bodů, tím víc peněz, to dá rozum. Zkusili jste sestavit svůj tým? V pátek i v sobotu budou krásné slečny ze STARLIGY opět na místě, za vaši registraci pak získáte bílou kšiltovku Komety Brno a poukaz na klobásu s pivem zdarma. Navíc v sobotu vylosujeme jednoho z registrovaných, který získá tisícovku do hry. Startuje play off, zkuste to!


Vytvořit sestavu

V základní části odehrály oba týmy 52 kol. Kometa Brno se může opřít o lepší obranu než Pražané, Ondřej Němec a Jan Štencel přinesli svým fantasy hráčům celkem 167 bodů, zatímco nejsilnější obránci ze Sparty Juraj Mikuš a Petr Kalina o 37 bodů méně. Mezi brankáři dominuje sparťanský Tomáš Pöpperle, následovaný brněnskými Karlem Vejmelkou a Markem Čiliakem. Až daleko za nimi se pak nachází další sparťanský gólman Filip Novotný.

Mezi útočníky je situace podobná. Nejsilnější sparťanská trojka nasbírala ve STARLIZE dohromady 479 bodů, zatímco útočníci Komety o 104 bodů méně. Bitva se rozhodne na ledě, přesto se podívejte na inspiraci pro vaši sestavu - tito hráči, které jste vybírali, získali nejvíc bodů v základní části ELH za svoji předvedenou hru na ledě.

 
 

Tento den před lety



Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál