Redakční tým webu hc-kometa.cz hledá do svých řad posily!

B r n o – Máte rádi Kometu? Máte přehled o hokejovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Kometu na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná Vy právě tím, koho hledáme!

Server www.hc-kometa.cz rozšiřuje redakční tým. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Nabízíme pestrou atraktivní práci v mladém redaktorském týmu, cenné zkušenosti s mediální prací, přivýdělek, akreditaci na všechny zápasy Komety a v neposlední řadě ojedinělou příležitost kontaktu s hráči A týmu! Podmínkou je bydliště Brno!

Hlavní náplň práce se bude týkat redaktorské činnosti související s mládežnickými zápasy. Postupem času je možnost posunout se ke zpravodajství z extraligových zápasů A týmu HC Kometa Brno. Nováčkům se dostane odborného zaškolení od stávajících členů redakce. Práce je svým charakterem vhodná především pro studenty středních či vysokých škol, nejedná se o práci na HPP.

Zájemci, pište na email:
r.zajicek@kometagroup.cz