Odstartovala dražba dresů z akce MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM!

B r n o – Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Zdeno Chára, Petr Čech a další hvězdy sportovního nebe nechyběly na velkolepé rozlučce Martina Havláta s kariérou. Jeden z nejlepších českých hokejistů všech dob uspořádal benefiční akci s názvem MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM, v jejímž rámci se jeho Havlát Team utkal s mistrovskou Kometou. Nyní jdou dresy obou výběrů do aukce. Jejich dražbou podpoříte dobrou věc!

Do aukce dresů přejdete ZDE

Co spojuje Chicago Blackhawks a Ottawu Senators? Správně, právě v těchto klubech NHL zanechal Martin Havlát z celé své zámořské kariéry nejvýraznější stopu. Bylo proto zřejmé, že dresy Havlát Teamu budou inspirovány úbory těchto celků. Charakterizují je červená, černá a bílá barva, přední straně vévodí logo výběru. Úborům úřadujícího českého mistra dominuje logo klubu a jednoduchá, úderná grafika v kombinaci modré a bílé barvy. Ve spodní části dresů pak naleznete názvy všech klubů, za které tento juniorský i seniorský mistr světa nastupoval v NHL.

Na rozlučce s kariérou si Martin Havlát poprvé zahrál za Kometu, když v průběhu utkání oblékl její dres. Foto: Jiří Grulich.

Vyvolávací cena každého úboru je 2000,- Kč. Číslovka symbolizuje rok, kdy Martin Havlát rozjel svoji hvězdnou kariéru v nejlepší hokejové soutěži světa.

Stejně jako celá akce MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM, i dražba dresů má charitativní podtext. Výtěžek z aukce, která na www.sportovniaukce.cz potrvá do 4. září, půjde na nákup lůžek pro Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.