Miloslav Hořava si brněnské působení prodlužuje o další měsíc
2.11.2012
Tomáš Čekal
 

Miloslav Hořava si brněnské působení prodlužuje o další měsíc

B r n o – Křídlo, centr, hráč první nebo čtvrté formace, ale hlavně výborný hokejista. Pod každým přídomkem si v současnosti všichni fanoušci Komety zřejmě vybaví Miloslava Hořavu. Muž, jenž přišel Brnu vypomoct na hostování do konce října, si své působení ještě o měsíc protáhne. Při absenci Tomáše Svobody, Vojtěcha Němce a Radka Dlouhého se zkušený hokejista hodí. Kometě zatím kladenský odchovanec pomohl šesti kanadskými body.

 

Třicetiletý útočník si brněnské angažmá užívá: „Je to tu super. S týmem jsme na vrcholu tabulky a hlavně lidi jsou neuvěřitelní. Všichni, co mi o nich před příchodem do Brna říkali, měli pravdu,“ usmívá se muž, jenž hraje s holí na pravé straně.

Bývalý útočník Čerepovce, Novokuzněcku, Liberce nebo třince stále zvažuje zahraniční angažmá: „Jasně, do ciziny bych chtěl. Jenže když je stávka NHL, všude je strašně moc hráčů. Situaci mi to nijak neulehčuje, ale nedá se nic dělat. Měsíční prodloužení hostování přišlo vhod oběma stranám. Může se stát, že půjdu někam do ciziny, nebo když se nebude dařit někomu v extralize, můžu jít i tam. Vůbec nevím, co se bude dít dál,“ nechává si Miloslav otevřená vrátka.

Podobné články
Aktuálně na webu

Všichni dřou. Staří, noví i mladí, těší kondiční trenérku Hanu Bubníkovou

B r n o – Od prvního dne letní přípravy, tedy 29. dubna 2013, dohlíží na hráče prvního týmu kromě tří trenérů i kondiční trenérka Hana Bubníková. Komeťáci za sebou mají tři týdny dřiny, ve kterých je nikdo nešetří. Dcera legendárního kapitána Komety na hráče dohlíží především v posilovně, kde ordinuje nejrůznější cviky s činkami i bez. Nebo na speciálních přístrojích. Jak má jednotlivé tréninky rozděleny, jsme se jí zeptali.

 
Akce a soutěže
Psali jsme před rokem
 
Anketa
Tipněte si, jaké umístění získají Češi na mistrovství světa v ledním hokeji 2013.
 
 
 
39%
 
 
 
4%
 
 
 
16%
 
 
 
4%
 
 
 
37%
 
Hlasů: 2271.
 
Tabulka

Finále

PSG Zlín3
HC Škoda Plzeň4

Baráž

P Tým Tým Z S B
1. LIB Liberec 12 32:27 23
2. CHM Chomutov 12 27:26 23
3. MBL Ml. Boleslav 12 35:24 20
4. OLO Olomouc 12 13:30 6
Stalo se

25.5.1940 – V Pardubicích se narodil Milan Kokš, střední útočník a pozdější rozhodčí. Je odchovancem pardubického hokeje, v letech 1968-1973 hrál za Zetor Brno. V lize odehrál ve 13 sezónách 388 zápasů a nastřílel 122 branek. V reprezentaci 17 startů a 7 branek. Zúčastnil se MS 1966. V roce 1973 přestoupil do Prostějova. Od roku 1975 se věnoval mládeži Ingstavu, od roku 1980 působil jako ligový a mezinárodní rozhodčí. V letech 1999-2002 úspěšně působil jako trenér národního mužstva žen.

 
Klub  |   Kajot Arena  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Partneři  |   Historie  |   Archiv
Copyright © 2004-2013 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech a kontakt na redakci  | RSS kanál
sazkatip  | pariuri online  | Zakłady Expekt  | Hokejová výstroj