Fanoušci na Kometě mohou v neděli vyhrát až 50 tisíc!

B r n o – Hokejovou Tipsport extraligu čeká v neděli žhavá novinka. V brněnské DRFG Areně se fanoušci poprvé zapojí do hokejové tomboly 50 : 50. Jejím cílem je získat pro klub finanční prostředky na předem vybrané projekty, zejména pak na podporu charitativních akcí a klubovou mládež. Aktivita, ve které může jeden fanoušek vyhrát až 50 tisíc korun, vychází z dílny společnosti BPA sport marketing a generálního partnera Tipsport extraligy společnosti Tipsport. V neděli na Kometě půjde o pilotní test hokejové tomboly.

V DRFG Areně bude pro fanoušky připraveno až 2000 tiketů po 50 korunách, a podle počtu prodaných tiketů se polovina celkové sumy rozdělí fifty, fifty. Jedna polovina bude výhra pro vylosovaného fanouška, druhá polovina poputuje na podporu Nadačního fondu Kometa.

„Na vzniku projektu hokejové tomboly jsme se už před několika lety inspirovali v zámoří, kde se jedná o běžnou záležitost, ale doposud bylo legislativně velice složité celou věc převést do českých podmínek, čemuž hodně pomohla až novela loterijního zákona. Teď už je všechno připraveno a moc nás těší, že touto cestou umožníme klubům získat peníze především na podporu mládežnického hokeje. Ve spolupráci s extraligovými kluby jsme připraveni tombolu spustit na všech stadionech. Základními měřítky úspěšnosti ale určitě budou přínosnost hokejové tomboly pro klubovou mládež či vybranou organizaci i spokojenost fanoušků,“ říká generální ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

Technicky službu zaštítí společnost Tipsport, která má s podobnými aktivitami nemalé zkušenosti a na stadion přichystá potřebné vybavení, které je k průběhu hokejové tomboly potřeba. „Na letošní ročník Tipsport extraligy jsme slibovali zajímavé novinky a máme velkou radost, že tuto neděli představíme další z nich. Hokejová tombola je naše společná aktivita na podporu českého hokeje. Profitovat z ní nebude Tipsport ani BPA, ale fanoušci a mládežnický hokej, či rozvojové projekty jednotlivých klubů. V případě Komety pak Nadační fond Kometa,“ doplňuje ředitel loterijních produktů skupiny Tipsport Jan Havel.

Místem, kde se fanoušci do hokejové tomboly poprvé zapojí, je Brno. „Moc nás těší, že se tak stane zrovna u nás na jižní Moravě. Naši skvělí fanoušci získají díky tombole novou možnost zábavy v rámci utkání a zároveň tak mohou podpořit Nadační fond Kometa, který pomáhá dětem s poruchou autistického spektra a jejich rodinám,“ dodává obchodní a marketingová ředitelka HC Kometa Brno Lenka Plšková.

Stručná pravidla:

• Tombola se koná v den domácího utkání HC Kometa Brno v rámci Tipsport ELH

• V prodeji je 2 000 ks sázkových tiketů po 50,- Kč

• Sázející může zakoupit libovolné množství sázkových tiketů

• Herní jistina tvoří součin počtu prodaných sázkových tiketů a jejich prodejní ceny – při prodeji 2 000 ks sázkových tiketů je tak herní jistina 100 000,- Kč

• 50% herní jistiny je určeno na jedinou peněžní výhru pro jednoho výherce

• 50% herní jistiny je určeno na podporu činnosti NF KOMETA

• Minimální výše výhry je 5 000,- Kč

• Slosování proběhne v průběhu 3. třetiny daného utkání a současně dojde k vyhlášení výherního tiketu

• Výherce je povinen se o výhru přihlásit do 10 minut od konce daného utkání, jinak nárok na výhru zaniká a bude použita pro podporu činnosti NF KOMETA

• Provozovatelem tomboly je Nadační fond KOMETA, IČ: 03704386, sídlem Střední 595/26, 602 00 Brno ve spolupráci s Tipsport a.s., IČ: 186 00 824, sídlem Politických vězňů 156, 266 01 Beroun

• Podrobná pravidla hry jsou uvedena a ke stažení ZDE.