FOTO: Kometa má v Třinci za sebou rozbruslení a chystá se na druhé finálové utkání

T ř i n e c – Finále Generali play-off pokračuje v neděli druhým zápasem na ledě třineckých Ocelářů. Tentokrát se bude hrát o dvě hodiny dřív. V sobotu se začínalo takřka ve večerních hodinách, druhý mač se hraje odpoledne od 16:00. A bylo jasné, že kvůli tomu bude malinko uzpůsobena příprava a režim hráčů brněnské Komety.

Ranní program začal snídaní kolem 8:30, o hodinu později pak následovalo rozbruslení ve Werk Aréně. Oběd v dopoledních hodinách, samozřejmostí je odpočinek a taktická příprava na druhé utkání. Finálovou sérii začali lépe Slezané, ale play-off pokračuje, je nový den a nový zápas. Držíme pěsti našim hokejistům v boji o první bod. Budeme u toho!

Hokejisté brněnské Komety mají za sebou rozbruslení, na fotogalerii se můžete podívat na našich sociálních sítích Facebook a Instagram. Samozřejmě i na webu: Foto na webu ZDE.

2. finále Generalli play - off
neděle