.

Do sedmého utkání musíme jít s čistou hlavou a být pozitivní, říká Tomáš Vondráček

Do sedmého utkání musíme jít s čistou hlavou a být pozitivní, říká Tomáš Vondráček
 

Z l í n – Šest zápasů a stále není v sérii mezi Kometou a Zlínem jasno. Dala se očekávat vyrovnaná bitva, ale že se půjde až do sedmého mače, to si žádný z týmů nechtěl jistě připustit. Avšak, stalo se. Postupivší do semifinále bude známý v pondělí, duel startuje od 18:20. Více k této třaskavé bitvě prozradil Tomáš Vondráček.

 

Prohrálo se 5:0, série je 3:3, co k duelu ve Zlíně říct?
Po první třetině bylo prakticky rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme se snažili postupně připravovat na ten rozhodující pondělní duel, kdy půjde o všechno. Chtěli jsme vstřelit nějakou branku, bohužel se to nepodařilo. Třetí část jsme odehráli celkem dobře, věřím, že se díky ní odpíchneme a začneme jinak.

S čím jste do utkání šli?
Takový průběh jsme rozhodně nečekali. Měli od začátku velké štěstí. Při prvním gólů nám přeskočil puk, druhá branka padla z přesilovky, třetí také taková nešťastná branka, to už se v takovém zápase hodně těžko otáčí.

Byla to i třaskavá bitva v tom smyslu, že k vidění bylo několik potyček. Například vaše s Tomášem Žižkou, jak k tomu došlo.
Kuba Koreis šel do souboje, už na něm viseli dva hráči a chystal se na něj i Žižka, tak jsem k němu přijel a chtěl ho zadržet. Myslel jsem, že se to uklidní a ten chumel hráčů rozpustí, ale pak jsme se do sebe pustili. Nemyslím si, že to bylo něco vážného. To je prostě play-off.

Čím si vysvětlujete to velké množství šarvátek?
Nechtěli jsme kolem zlínských hráčů dělat obloučky, za takového stavu se musí takto hrát. Nejde ho jen tak vypustit.

Co se po utkání dělo v kabině?
Řekli jsme si, že se nebudeme litovat, sbalíme si věci a připravíme se na sedmý zápas.

Co změnit před klíčovou pondělní bitvou?
To je na trenérech, jak se k tomu postaví. Budeme hrát doma a musíme na vletět stejným způsobem, jako oni na nás. Na nedělní trénink musíme přijít s čistou hlavou a být pozitivní. Hrajeme před naším publikem, budeme mít velkou podporu a věříme, že ten čtvrtý bod se přikloní na naši stranu. Já si pustím film a odreaguju se, to je tak jediné, co můžu udělat.

 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál