ČÍM JE PRO MĚ KOMETA LEGENDS CAHSBACK KARTA VÝHODNÁ A JAK FUNGUJE?

B r n o – Využívání výhod Kometa Legends karty je jednoduché! Karta je vytvořená na míru fanouškům Komety! Ti navíc přímo podporují i Kometu - až 1% z každého nákupu jde na Nadaci Nový Zimák za Lužánky! Zaregistrovaný držitel se při nákupu jednoduše prokáže kartou a dostane zpět až 5% částky ze svého nákupu zpět a k tomu další výhody věrnostního programu. Během sezóny pro držitele Kometa Legends karty budou navíc pravidelně organizovány soutěže o hodnotné ceny! Karta funguje pro získávání výhod skutečně ve všech oblastech každodenního života.

Online nakupování s Vaší Kometa Legends Cashback karty:

Booking.com, Kiwi.com, Rohlík.cz, Mall.cz, Dr.Max.cz nebo Baťa. Fanoušci u těchto partnerů denně nakupují, ovšem neví, že po předložení Kometa Legends Cashback karty budou moci z nákupu získávat výhody a přitom podporovat Kometu.

• Přihlaste se z pohodlí domova na cashback.kometalegends.cz
  • Vyhledejte Svůj oblíbený online Shop
  • Proklikněte se přímo do shopu přes tlačítko „Nyní nakupujte online!“
  • Nyní každým svým nákupem v e-shopu podporujete Nadaci Nový Zimák za Lužánky a sami profitujete z výhod
  • Výhody budou přehledně načteny do Vašeho Profilu v Kometa Legends Cashback Programu
  • Cashback bude po nastřádání částky 320 CZK převeden na Vaše osobní bankovní konto

Nakupování v kamenném obchodě s Vaší Kometa Legends Cashback karty:

Restaurace, Čerpací stanice, Auta, Motorky, Elektronika, Sport, Cestování atd. Svou kartičku věrnostního programu využijete skutečně ve všech oblastech každodenního života. Program se navíc dále vyvíjí a nové společnosti tak stále přibývají!

Vyhledejte partnerské společnosti ve svém okolí!

• Prokažte se při nákupu u Partnerské společnosti svou Kometa Legends Cashback kartou
  • Výhody budou přehledně načteny do Vašeho Profilu na cashback.kometalegends.cz

Přehled kamenných a online partnerských společností v Brně a Jihomoravském kraji
naleznete ZDE.

Přehled více než 2.300 kamenných a online Partnerských společností naleznete ZDE.