Mládežníky Komety čeká náročný týden, starší dorost začne sezónu v Salzburgu

B r n o – Tři nejstarší mládežnické kategorie Brňanů se následující týden pokusí bojovat o cenné body do tabulek. Junioři budou doma hostit pražskou Slavii a Spartu. Starší dorost míří na dvojzápas do Salzburgu, mladší dorost zamíří do Pardubic a následně uvítá na domácím ledě Letce z Letňan.

Nejstarší mládežnickou kategorii vyzve dvojice pražských týmů

Juniorku brněnské Komety prověří v pátek 15. září pražská Slavia. Tým z hlavního města má za sebou první dva duely extraligy, které odehrál s týmy z moravské části republiky. V prvním duelu si poradil s Olomoucí a ponechal si v Praze tři body za výhru 1:0. V druhém zápase se Pražanům nevedlo dle představ a hokejisté Zlína si odvezli tři body do města obuvi, za výhru 2:1.

3. kolo DHL Extraligy juniorů
pátek
15. 9. 2017
HC Kometa Brno HC Slavia Praha DRFG Arena, Brno

Stejně jako její rival, tak i Sparta Praha odehrála dva duely proti týmům z Moravy. Nejprve se střetla se Zlínem, který porazila 5:2. Následně pak přehrála Olomouc a tři body za výhru 3:2 zůstaly v hlavním městě. Kometu v domácím prostředí nečeká lehký boj.

4. kolo DHL Extraligy juniorů
13:00 hod.
HC Kometa Brno HC Sparta Praha DRFG Arena, Brno

Starší dorost míří k jižním sousedům!

Novým soupeřem pro české týmy bude v nejvyšší soutěži, v kategorii staršího dorostu, EC Red Bull Salzburg. Tým s perfektní mládežnickou základnou a zejména s profesionálními podmínkami bude pro české týmy velkou neznámou a zajímavým zpestřením soutěže.

3. kolo Extraligy staršího dorostu
pátek
15. 9. 2017
16:40 hod.
EC Red Bull Salzburg HC Kometa Brno Salzburg RB Akademie, Slazburg
4. kolo Extraligy staršího dorostu
11:00 hod.
EC Red Bull Salzburg HC Kometa Brno Salzburg RB Akademie, Salzburg

Mladší dorost se pokusí navázat na výhru z prvního kola, kdy dokázal přehrál Liberec a zvítězit 3:0. Další překážkou pro svěřence Pavla Pazourka v honbě za body bude pardubické Dynamo, které svůj úvodní duel odehrálo na ledě Mountfieldu, kterému podlehlo 3:2.

2. kolo Extraligy mladšího dorostu
čtvrtek
14. 9. 2017
Dynamo Pardubice HC Kometa Brno ČEZ Arena, Pardubice

V témže týdnu potká mladší dorostence ještě jedna výzva. V sobotu vyzvou na domácím ledě tým pražských Letňan, který v úvodním kole podlehl Žďáru nad Sázavou 4:3 v prodloužení.

3. kolo Extraligy mladšího dorostu
HC Kometa Brno HC Letci Letňany DRFG Arena, Brno