Příprava: Kometa - Jihlava 3:1

Jižní Morava – Království Komety: hráči Komety byli v Blučině

B l u č i n a / B r n o – V sobotu 15. 8. 2015 si komeťáci Lukáš Vágner s Tomášem Dujsíkem udělali čas, aby zajeli navštívit skalní fandy z Blučiny, která je členem našeho projektu Jižní Morava – Království Komety. Komeťácká výprava k místnímu areálu Relax Blučina přivezla také skákací hrad pro děti, kde se mohly dosyta vyskotačit. Pro předem přihlášené fandy jsme přímo na místě lepili na auta komeťácké nálepky na zadní skla. Oba obránci se fanouškům zvěčnili při autogramiádě. Nechyběly ani zástupkyně Nadačního fondu Kometa, které lidem předávali zajímavé informace o nadaci. Chcete se také stát součástí Království Komety?

Kontaktujete nás

Martina Hoffová marketingová manažerka