7. ročník turnaje fanoušků v ledním hokeji se letos uskuteční v Brně

B r n o – Během posledního adventního víkendu se v předvánočním čase koná již tradiční Turnaj fanoušků v ledním hokeji. Tento rok se pořadatelství ujalo město Brno, jakožto úřadující vítěz. V letošním, sedmém ročníku spolu budou o vítězství v turnaji bojovat týmy z Prahy, Chomutova, Karlových Varů, Litvínova, Pardubic, Hradce Králové a domácího Brna.

Letošní Turnaj fanoušků v ledním hokeji se koná pod záštitou primátora města Brna, pana Ing. Petra Vokřála a za podpory statutárního města Brna.

Turnaj Fanoušků v ledním hokeji není jen sportovní událostí, má i společenský přesah. Stejně jako v minulosti, i letos je nedílnou součástí Turnaje charitativní sbírka. Ve spolupráci s Nadačním fondem Kometa jsme připravili projekt, o kterém se dozvíte zde - Turnaj fanoušků.

Hlasy z brněnského fanklubu: „Věříme, že sedmička v názvu není jen pořadové číslo, ale i pomyslné štěstíčko, které všechny týmy na světě tolik potřebují k dosažení úspěchu. My si přejeme, aby letošní Turnaj byl úspěšný a aby si ho všichni účastníci a diváci co nejvíc užili a alespoň na chvíli utekli před vánočním shonem a přišli zafandit."

Program turnaje

Rozlosování turnaje.