.

Už pátý ročník Dortiády se těší na krásné dorty i zábavu

B r n o – V roce 2010 uspořádala HC Kometa Brno první ročník Dortiády. Tedy soutěže, kde fanoušci i odborná porota hledali nejhezčí dort s hokejovou tématikou. Všichni fanoušci, kteří se do soutěže zapojili, měli možnost získat zajímavé odměny a podílet se na dobré věci. Bohatá tradice pokračuje i v roce 2014. Podle čtyř kategorií, ve kterých se zúčastníte, máte šanci na rozličné, ale vždy poutavé, ocenění. Přehled kategorií a ocenění najdete níže. Všechny dorty, které se na Dortiádě „představí“, navíc budou ještě ten den přímo v KAJOT ARENĚ snězeny, a to především dětmi z dětských domovů a ostatních institucí. Stane se tak v sobotu 8. března 2014. Začínat budeme v 13:00 hodin. Do soutěže se můžete bezplatně přihlásit a všem dokázat Váš kuchařský um!

Soutěžit můžete ve čtyřech následujících kategoriích:

1. Profesionál
2. Amatér
3. Partnerské město
4. Partner Klubu

Vítězové v jednotlivých kategoriích vzejdou z celkového hodnocení poroty skládající se ze zástupců klubu, jeho partnerů, zástupců města Brna a hráčů A týmu, a to v sobotu 8. 3. 2014. Přímo na místě bude také zvolen divácký NEJ dort, který bude vybrán na základě hodnocení široké veřejnosti a malých účastníků akce (dlouhodobě nemocné a sociálně znevýhodněné děti), s nimiž klub dlouhodobě spolupracuje, a kterým budou soutěžní sladkosti po vyhlášení vítězů věnovány.

Níže naleznete podrobnější informace k registraci do soutěže.

Inspiraci můžete najít zde.

1. kategorie Profesionál

Do této kategorie se mohou přihlásit pouze fyzické či právnické osoby podnikající pod vlastním identifikačním číslem (IČO) v oboru pekař/cukrář. Platí také pro restaurace, hotely, apod.
Odměna pro vítěze: reklama prostřednictvím plochy na rotačním panelu v KAJOT ARENĚ na sezónu 2014/2015.

2. kategorie Amatér

V této kategorii může soutěžit široká veřejnost.
Odměna pro vítěze: 2 permanentní vstupenky a dres na sezónu 2014/2015.

3. kategorie Partnerské město

Tato kategorie je určena všem městům a obcím zapojených do projektů Jižní Morava – Království Komety a Děti dětem - Kometa městu. Lze soutěžit pouze s jedním příspěvkem (dort), který může přihlásit pouze zastupitel města/obce/městské části (starosta, místostarosta, apod.).
Odměna pro vítěze: Autogramiáda hráčů A týmu při společenské akci vítězného města/obce.

4. kategorie Partner klubu

Tato kategorie je otevřena všem partnerům klubu, tj. hlavním, business a hrdým partnerům klubu.
Odměna pro vítěze: celkem 20 ks volných vstupenek na stání na vybraná domácí utkání v sezóně 2014/2015 + autogramiáda/účast hráčů A týmu při oficiální firemní aktivitě.

Zájemci o účast v Dortiádě 5 se mohou registrovat do pátku 28. 2. 2014, a to na emailovou adresu dort@kometagroup.cz.

Při registraci je nutné uvést:

• jméno a příjmení
  • kategorii, do které se hlásíte
  • kontaktní email a telefon

V případě kategorie Profesionál i název společnosti a IČO.
V případě kategorie Partnerské město název města/obce.