SF1 TELH: Hradec - Kometa 0:2

Začíná aukce originálních dresů z prvního domácího utkání proti Plzni

Jedná se o speciálně navržené dresy v rámci projektu Chlapi ŽENÁM. Autorkou dresů je renomovaná módní návrhářka Jana Berg. Výtěžek z aukce bude postoupen Nadačnímu fondu Femina, který aktivně podporuje ženy, jež prošly závažným onemocněním rakoviny prsu. Vydražená částka bude použita na nákup prsních implantátů, které urychlí postup plastických operací žen po rakovině prsu a tím i jejich návrat do plnohodnotného života. V aukci je vždy dres s podpisem daného hráče a dvě štulpny.

První dvě série dresů se štulpnami již byly prodány. Hráči Komety společně vydražili dres bez jmenovky za 25.000,- Kč. K podobnému činu se odhodlalo také vedení hokejového klubu Kometa Brno, trenéři a vedoucí mládežnických družstev. Ti společně odkoupili další dres bez jmenovky.

Součástí aukce je také puk z úvodního buly tohoto prvního domácího utkání nového ročníku extraligy. Puk je s podpisem autorky dresů Jany Berg a kapitána Komety Petra Hubáčka.

Do online aukce můžete vstoupit ZDE.

Fotografie dresů z prvního domácího utkání:

Foto: Ivo Dostál