Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

18.7.MARTIN HAVLÁT A MISTŘI DĚTEMVstupenky na charitativní exhibici MARTIN HAVLÁT A MISTŘI DĚTEM jsou v současné době vyprodány. V pondělí 24. července na hlavní pokladně DRFG Areny budou k dispozici vstupenky na přátelská utkání Komety Brno před novou sezónou 2017/2018. O případném doprodeji lístků na exhibiční zápas budeme informovat.
13.7.TV utkáníZápas 1. kola Tipsport extraligy (termín 8. září 2017) mezi Kometou a Třincem odstartuje v 17:20. Důvodem je přenos stanice ČT Sport.
13.6.Liga mistrůDošlo k úpravě začátku zápasu mezi Kometou a norským Stavangerem. Původně se mělo hrát 2. září od 15:30. Po dohodě klubů se bude hrát již od 13:30. Poté bude následovat autogramiáda hráčů v pivovaru Starobrno. Bližší informace přineseme později.
6.6.Ceny permanentních vstupenekPoslední dva termíny dobíjení permic: Ceny celosezónních karet, permanentek, vstupenek a termínů prodeje naleznete ZDE.
31.5.Kometa novinyVítězem celoroční soutěže v Kometa novinách se stává pan Miloš Kolbábek z Bystřice nad Pernštejnem. O hlavní cenu (dres podepsaný hokejisty) se může přihlásit na mailu: kometanoviny@kometagroup.cz nebo na tiskovém oddělení Komety, kontakty k nalezení na webu v sekci klub.
18.5.Nabídka zaměstnáníDo našeho týmu hledáme posilu na pozici uklizeč/uklizečka. Jste časově flexibilní, pracovití a nevadí vám i pracovní víkendy? Pak hledáme právě Vás! Jedná se o pracovní poměr na plný/zkrácený úvazek s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou. Vaše životopisy zasílejte na adresu (m.krpec@kometagroup.cz), a to nejpozději do 31. května 2017.
9.5.Nabídka zaměstnáníNOVÁ POZICE - ÚDRŽBÁŘ / ROLBAŘ
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici údržbář - rolbař. Jste manuálně zruční, šikovní a časově flexibilní? Baví vás pracovat ve sportovním prostředí? Právě vy jste našim ideálním kandidátem na HPP. Vaše životopisy zasílejte na adresu: (m.krpec@kometagroup.cz), a to nejpozději do 19. května 2017.
20.4.Legenda pomáhá 2. koloNa webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.
19.4.Vyprodáno!Čtvrté finále mezi Kometou a Libercem je vyprodáno. DRFG Arena se tak bude těšit návštěvě 7700 diváků.
17.4.DK Gulaši, ZaťovičMichal Gulaši a Martin Zaťovič mohou pokračovat ve finálové sérii s Libercem. Disciplinární komise řízení s brněnskými hráči zastavila.
11.4.Vstupenky na fináleVstupenky na domácí finálová utkání s Libercem budou v úterý v 12:30 uvolněny k prodeji na serveru Ticketportal.cz .
10.4.Kometa noviny duben 2017Dubnové číslo Kometa novin se vzhledem k postupu do finále posunuje na termín 5. května, kdy vyjde nové číslo. Děkujeme za pochopení.
4.4.Vstupenky na HradecVstupenky na 6. semifinálové utkání s Hradcem Králové budou v úterý v 16 hodin uvolněny k prodeji na serveru Ticketportal.cz
3.4.Kšiltovky s podpisemKšiltovky, které fanoušci vhodili na led při hattricku Vojtěcha Němce, budou k dispozici s podpisem hráče dnes od 15 hodin v „denní místnosti“ DRFG Areny (vpravo od vrátnice). Kšiltovky s podpisem autora nedělního hattricku Ondřeje Němce budou k dispozici později.
2.4.Semifinále play-offOba domácí zápasy Komety začínají shodně v 17:20 na ČT Sport. Nedělní zápas je vyprodaný.
30.3.Veřejné brusleníKoncem března se koná další veřejné bruslení v DRFG Areně. Zabruslit si můžete v pátek 31.3.2017 od 17:00 do 19:00.
30.3.DK: Vojtěch NěmecPředseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Vojtěcha Němce na protihráče Andrise Dzerinse, za který mu byl v utkání Mountfield HK – Kometa Brno (29. 3. 2017) uložen větší na pět minut a osobní trest do konce utkání za Vražení na hrazení. Předseda disciplinární komise ELH proto řízení s hráčem Vojtěchem Němcem (HC Kometa Brno), který nebyl v uplynulých dvou letech disciplinárně trestán, zastavil.
27.3.Vstupenky na HradecVstupenky na 3. a 4. semifinálové utkání s Hradcem Králové budou v úterý v 15 hodin uvolněny k prodeji na serveru Ticketportal.cz
22.3.Semifinále play-offO termínech prodeje a cenách permanentek/vstupenek na semifinále play-off naleznete na webu Komety v sekci vstupenky.
15.3.Vstupenky na SpartuInformace ohledně vstupenek na oba zápasy čtvrtfinále se Spartou. Nejprve probíhá prodej na hlavní pokladně DRFG Areny (dnes 10-16), pokud se lístky nevyprodají, půjdou zbývající vstupenky do internetového prodeje.
7.3.Kometa v TVSérie mezi Kometou a Spartou začíná 13. března v Praze. První zápas vysílá od 18:30 ČT Sport. V Brně bude televizní utkání na programu v sobotu 18. března od 17:00.
4.3.O pohár NF KometaSoučástí sobotního programu Dortiády v DRFG Areně bude turnaj hráčů ročníku narození 2008 a 2009 O pohár NF Kometa v minihokeji. Vstupné je zdarma!
3.3.Aukce Legenda pomáháV sobotu končí aukce dresů HC Kometa Brno z akce Legenda pomáhá. Vydražit svůj dres můžete pod tímto odkazem.
2.3.Otevírací doba pokladnyCeny vstupenek na play-off a otevírací dobu pokladny upřesníme začátkem příštího týdne. Ve čtvrtek 2. března je pokladna uzavřena.
1.3.Časy zápasůPředposlední a poslední kolo základní části Tipsport extraligy se uskuteční vždy v jednotný termín a čas. Duel s Chomutovem začne v 17:20, v Olomouci pak od 18:20.
27.2.Kometa v TV51. kolo Tipsport extraligy mezi Kometou a Chomutovem startuje v 17:20 před kamerami stanice ČT Sport.
15.2.Veřejné brusleníVeřejné bruslení v DRFG Areně v únoru: sobota 18. 02. 2017: 15:30 - 17:30 a neděle 19. 02. 2017: 15:00 - 17:00.
7.2.Trest pro MalletaStopku na dva duely a navrch finanční pokutu dostal brněnský útočník Alexandre Mallet za zákrok na karlovarského Sebastiana Gorčíka. Bez trestu vyšel Petr Stloukal, jenž ve stejném utkání u mantinelu atakoval Jana Štencla.
6.2.Disciplinární komiseZákrok Stloukala na obránce Štencela. Kometa poslala záznam inkriminovaného zákroku a vznesla podnět k prošetření disciplinární komisi TELH. Popis situace: Hráč KVA Stloukal /79/ narazil hráče KOM Štencela /77/. Ze záběru je patrné, že byl zákrok veden ve vysoké nájezdové intenzitě bez snahy hrát kotouč a těsně před zákrokem se hráč Stloukal KVA /79/ odrazil z obou nohou, čímž zákrok zintenzivnil.
5.2.Vandas tři zápasy stopNa základě podnětu Komety se disciplinární komise Tipsport extraligy zabývala zákrokem vítkovického útočníka Michaela Vandase na brněnského obránce Jakuba Krejčíka. Zatímco hlavní sudí Vandasovo počínání neoznačili jako nedovolené, disciplinárka mu vystavila stopku na tři soutěžní zápasy.
 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál